Grafika sklepu internetowego Soteshop

Grafikę dla sklepu wykonujemy w technologii responsywnej która jest dostosowana do poprawnej prezentacji oferty na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych.

Oprogramowanie Soteshop w standardzie posiada darmowe tematy graficzne wykonane w technologii RWD. To spora ilość pomysłów na zaprezentowanie twojej oferty. Jeśli jednak chcesz by twój sklep był wyjątkowy, wyróżniał się, a przede wszystkim jego kształt graficzny pasował do branży i oferty możesz wybrać jeden z trzech wariantów:

  • wykonujemy dla ciebie indywidualną szatę graficzną sklepu. Na podstawie twoich wskazań i oczekiwań marketingowych a także specyfiki branży, zaproponujemy strukturę sklepu i sposób prezentowanie oferty, wyświetlanie kategorii i sortowania produktów i usług. Wykonując grafikę sklepu w technologi Responsive Web Design dostosujemy twój sklep do wszystkich rodzajów urządzeń niezależnie od wielkości ekranu. Zoptymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz wdrożymy usługi analityczne Google.
  • możemy wykonać grafikę dla sklepu według posiadanego przez ciebie projektu grafiki w formatach .jpg lub .psd. Jeśli wykonanie tematu graficznego na bazie takiego projektu będzie możliwe zajmiemy się pełnym jego wdrożeniem
  • alternatywą jest wybór gotowego tematu graficznego z bogatej biblioteki serwisu templatemonster.com. Dowolnie wybrany temat graficzny wdrożymy w twoim sklepie. Należy jednak pamiętać że bazą sklepu jest profesjonalny program Soteshop i temat graficzny musi zostać dopasowany do sklepu by nie zostały ewentualnie utracone funkcjonalności programu.